You are currently in the order edit mode.

Douglas dakbeschot | geschaafd | 1,8x18,5 cm

Dit product is PEFC-gecertificeerd voor duurzame herkomst

300 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 14,50
€ 4,83 p/m
400 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 19,51
€ 4,88 p/m
500 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 24,50
€ 4,90 p/m
Totaal
Belangrijkste kenmerken en details
  • Werkende breedte: ca. 17,5 cm
  • Kopmaat: ca. 1,8x18,5 cm
  • Verkrijgbaar in diverse lengtes
Meer productinformatie
  • Snelle levering uit ruim assortiment
  • Deskundig advies voor jouw project
  • Laten bezorgen of afhalen

Vellingdelen douglas hout

Voor een strakke en mooie afwerking van het plafond van uw overkapping of veranda zijn deze douglas vellingdelen ideaal. De planken hebben een veer- en groefverbinding waardoor ze precies in elkaar passen en zo een strak geheel vormen. Het blanke hout heeft een mooie lichte kleur en natuurlijke uitstraling. De vellingdelen kunnen ook gestapeld worden, maar dan is het wel nodig om ze ook vast te zetten met schroeven of spijkers. Vellingdelen worden ook wel v-delen en dakbeschot genoemd.

Dit dakbeschot is gemaakt van blank en onbehandeld douglashout met gladgeschaafd oppervlak. Het hout is gedroogd, zodat er minder kans is op kromtrekken.

Onze zaagmethode

Het bijzondere aan ons douglashout is dat het 4-ex logs gezaagd wordt. Wat dit betekent en de voordelen ervan vindt u hier.

Kenmerken

Materiaal : blank douglashout, kunstmatig gedroogd tot
ca. 18-20%
Houtstructuur : gladgeschaafd
Gemiddelde levensduur : 10 - 15 jaar
Kopmaat : ca. 1,8x18,5 cm
Werkende breedte : ca. 17,5 cm


Onze tips:

  • Alle houtsoorten hebben bepaalde natuurlijke eigenschappen. Op het tabblad ‘producteigenschappen’ vindt u de productkaart waarop alle informatie te vinden is over de houtsoort van dit product. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
Korte Specificaties
Materiaalsoort Douglas | blank
Keurmerk PEFC
Handige links
Productinformatie