Zwart hout: het verschil tussen dompelen en spuiten
Zwarte planken voor bijvoorbeeld schuttingen kunnen gedompeld of gespoten zijn. De verschillen en ons advies leest u hier»
Lees meer
Levertijd is afhankelijk van gekozen opties
| Afhalen of bezorgen | Levertijd |
|---|---|
| Levering op bezorgadres | |
| Afhaallocatie Ane | |
| Afhaallocatie Barneveld | |
| Afhaallocatie Echt | |
| Afhaallocatie Grijpskerke | |
| Afhaallocatie Hoogkarspel | |
| Afhaallocatie Numansdorp | |
| Afhaallocatie Waardenburg |
BEZORGEN OP EEN AFLEVERADRES
Wij bezorgen alle producten rechtstreeks bij u thuis of op uw projectlocatie. De levertijd staat bij elk product vermeld, maar de langste levertijd van uw winkelwagen bepaalt wanneer alles geleverd wordt.
Wilt u weten op welke dagen wij op uw afleveradres leveren? Bekijk bij Productinformatie onder 'Handige links' dan de 'Leverdagen op jouw bezorgadres'.
AFHALEN BIJ EEN AFHAALLOCATIE
U kunt uw bestelling ook afhalen bij één van onze vestigingen of afhaallocaties. Hierbij geldt dat u altijd een mail van ons ontvangt met daarin de bevestiging dat uw bestelling klaar ligt om af te halen. Bekijk hieronder de locaties & de openingstijden.
| Barneveld (GE) Wesselseweg 46 |
Gratis afhalen ma t/m vr: 07:00 - 17:00 uur za: 08:00 - 12:00 uur |
|---|---|
| Hoogkarspel (NH) Oosterwijzend 1a |
Gratis afhalen ma t/m vr: 07:00 - 17:00 uur za: 08:00 - 12:00 uur |
| Ane (OV) Marsweg 6 |
Gratis afhalen vanaf €250 Afhaalkosten overige orders €24,95 ma t/m vr: 08:00 - 17:00 uur za: 08:30 - 15:30 uur |
| Echt (L) Loperweg 28 |
Gratis afhalen vanaf €250 Afhaalkosten overige orders €24,95 ma t/m vr: 08:00 - 17:00 uur |
| Grijpskerke (ZL) Ravesteinweg 3 |
Gratis afhalen vanaf €250 Afhaalkosten overige orders €24,95 ma: 13:00 - 17:00 uur di t/m vr: 10:00 - 17:00 uur za: 09:00 - 17:00 uur |
| Numansdorp (ZH) Industriestraat 25 |
Gratis afhalen vanaf €250 Afhaalkosten overige orders €24,95 ma t/m vr: 07:00 - 17:00 uur za: 08:30 - 12:00 uur |
| Waardenburg (GE) Industrieweg 5 |
Gratis afhalen vanaf €250 Afhaalkosten overige orders €24,95 ma t/m vr: 07:00 - 17:00 uur za: 08:30 - 15:00 uur |
Deze 'Kant & Klaar Haag' Hedera Helix Green Ripple bestaat uit een metalen gaaspaneel dat volledig begroeid is met mooie klimplanten. De planten staan in potgrond in een biologisch afbreekbare bak welke onderaan het gaaswerk is gemonteerd en in de grond geheel verteert.
Deze kant en klaar Haag is door zijn uitvoering te gebruiken voor diverse toepassingen als schutting in nieuwbouwwijken maar ook als renovatie ter vervanging van bestaande beplantingen.
Hedera helix 'Green Ripple' is een zeer goede winterharde groenbladige klimop. De hedera heeft zeer stevig, groot en puntvormig blad en is een snelle groeier.
Voor de stevigheid dient u tussen ieder haagelement een hardhouten of stalen paal te zetten. Zet deze vast door middel van de speciale bevestigingssteunen. Deze vindt u hieronder bij de gerelateerde producten.
Daarnaast kan de kant en klaar haag met een betonschaar op de gewenste breedte worden geknipt.
De haag heeft een standaard afmeting van 180 cm hoog en 120 cm breed. Dit is de hoogte gemeten vanaf de grond, zonder de bak. De diepte en hoogte van de bak is ca. 20x20 cm.
Verzorgingstip
U kunt de kant-en-klaar haag het beste 2 keer per jaar snoeien. In april/mei en september/oktober snoeit u de haag op de gewenste hoogte en breedte. U bemest de haag éénmaal per jaar met een langzaam vrijkomende meststof.
Palen voor kant-en-klaar hagen
Deze Mobilane hagen kunnen geplaatst worden met zowel houten als metalen ronde palen. Houdt hierbij de volgende hoogtes aan:
De geschikte houten en metalen evenals de bevestigingsbeugels vind je hieronder bij de aanbevolen combinaties.
Kant-en-klaar hagen plaatsen
Gaat u een nieuwe kant-en-klaar haag plaatsen? Dan is het ontzettend belangrijk om deze goed te verzorgen! Ons advies is dan ook om de hagen voor het plaatsen volledig te doordrenken met water. Geef daarna de haag dagelijks water, zodat de wortels goed kunnen 'wortelen' in de nieuwe grond waarin deze geplaatst is. Dit zorgt ervoor dat de hagen meer vocht opnemen en daardoor beter wortelen en lang mooi blijven.
| Hoogte | 180 cm |
|---|---|
| Breedte | 180 cm |
| Afmeting (HxB) | 180x120 cm |
| Privacy | Volledige privacy |
| Productnaam | SKU | Prijs |
|---|---|---|
| Hedera Green Ripple | 61.000086 | 247,95 |