Zwart hout: het verschil tussen dompelen en spuiten
Zwarte planken voor bijvoorbeeld schuttingen kunnen gedompeld of gespoten zijn. De verschillen en ons advies leest u hier»
Lees meer
Mag jouw tuinpoort best opvallen? Dan is deze donkergrijze Velufence deur van donkergrijs composiet en zwart aluminum kader een uitstekende keuze! De composiet planken zijn net wat lichter dan het zwarte aluminium en zorgen voor een strakke, moderne uitstraling.
Deze tuindeur is zichtdicht en combineert perfect met Velufence composiet tuinschermen in donkergrijs. Dankzij het zwarte frame past de deur ook uitstekend bij andere moderne tuinelementen, zoals zwarte tuinschermen of schuttingen van natuursteen. Of kies voor contrast en combineer deze composiet tuinpoort met een groenblijvende haag.
De deur wordt compleet geleverd met hoogwaardig hang- en sluitwerk, waaronder hengen, plaatduimen en een profielcilinder met twee sleutels. Je kunt kiezen voor een linksdraaiende of rechtsdraaiende uitvoering, zodat hij perfect aansluit op de indeling van jouw tuin.
De deur is opgebouwd uit donkergrijze composiet rabatdelen die nauwelijks onderhoud vragen en lang mooi blijven. Composiet is kleurvast, splintervrij en goed bestand tegen weersinvloeden. Ideaal als je op zoek bent naar een duurzame tuindeur die er jarenlang mooi uitziet zonder schilderen of beitsen.
Wil je een rustige en uniforme uitstraling in je tuin? Combineer deze tuindeur dan met een bijpassend Velufence composiet tuinscherm in 'dark grey' met zwarte aluminium profielen en palen. Het zwarte aluminium frame geeft je schutting net wat meer karakter en een luxe uitstraling.
Ga je deze tuindeur plaatsen met een bijpassende schutting van composiet en aluminium? Plaats eerst de tuindeur en daarna de schutting. Zo sluit alles netjes op elkaar aan en lopen de lijnen zo mooi mogelijk door, houd er wel rekening mee dat dit niet altijd perfect lukt.
Kenmerken
| Zichtdichtheid | : geen doorkijk |
| Materiaal | : composiet |
| Kleur | : dark grey composiet rabatdelen met zwart aluminium frame |
| Gemiddelde levensduur | : 20 jaar |
| Kopmaat rabatdelen | : ca. 2,1x16 cm |
| Werkende breedte rabatdelen | : ca. 15 cm |
Onze tips:
| Materiaalsoort | Dark Grey |
|---|---|
| Hoogte | 190 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Afmeting (HxB) | 190x100 cm |
| Privacy | Volledige privacy |
Elk materiaalsoort heeft bepaalde eigenschappen. Vaak worden deze ten onrechte gezien als mindere kwaliteit. Bij Vandentop vinden we het belangrijk u hier van tevoren over te informeren. Daarom lichten wij de belangrijkste eigenschappen hier toe. De volledige beschrijving vindt je in productkaart onderaan de tekst.
Kleurverschillen
Ondanks dat composiet voorzien is van een speciale UV-filter, kunnen er in de eerste maanden na plaatsing lichte kleurverschillen optreden. Dit komt doordat er lignine in houtvezels aanwezig is dat tijdens de productie vrijkomt. Door de blootstelling aan UV-stralen ontstaat er een lichte verkleuring, waarbij een geel/groene of bruin/gele tint zichtbaar kan worden. Ook druipranden kunnen voorkomen, maar beide verdwijnen door regen. Dit kan versneld worden door composiet regelmatig af te spoelen met water. Vervolgens zal de kleur behouden blijven voor de rest van de levensduur.
Krassen
Het kan voorkomen dat er bijvoorbeeld door transport of bij het monteren krassen ontstaan op je aluminium materialen. Deze zijn bij te werken met een speciale lakstift, deze is op aanvraag beschikbaar.
| Productnaam | SKU | Prijs |
|---|
Deze composiet Velufence tuindeur wordt geleverd inclusief: