Zwart hout: het verschil tussen dompelen en spuiten
Zwarte planken voor bijvoorbeeld schuttingen kunnen gedompeld of gespoten zijn. De verschillen en ons advies leest u hier»
Lees meer
Ben je op zoek naar een stevige én onderhoudsvrije tuinpoort? Dan is deze composiet Velufence poortdeur perfecte! Het composiet is een combinatie van hout- en kunststofvezels, waardoor het een sterk materiaal is dat gemiddeld 20 jaar meegaat.
Het mooie aan deze planken is dat ze een triple rhombus profiel hebben, wat zorgt voor een moderne, speelse uitstraling. De planken hebben een mooie lichte houtkleur en zijn geplaatst in een stevig aluminium zwart frame. Dankzij de lichte structuur van de planken lijken ze van echt hout, met dezelfde warme uitstraling.
Wist je dat je deze composiet tuindeur kunt combineren met het Velufence composiet tuinscherm? Deze vind je hieronder bij de gerelateerde producten.
Deur en schutting in één lijn laten doorlopen
Ga je deze deur plaatsen in combinatie met een bijpassende schutting? Dan is ons advies om eerst de deur te plaatsen en daarna de schutting. Dit om de lijnen zo goed mogelijk door te laten lopen. Houdt er rekening mee dat dit niet altijd voor 100% lukt.
Kenmerken
| Zichtdichtheid | : geen doorkijk |
| Materiaal | : composiet |
| Kleur | : cedar composiet rabatdelen met zwart aluminium frame |
| Gemiddelde levensduur | : 20 jaar |
| Kopmaat rabatdelen | : ca. 2,1x16 cm |
| Werkende breedte rabatdelen | : ca. 15 cm |
Onze tips:
| Kleur | Cedar |
|---|---|
| Hoogte | 190 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Afmeting (HxB) | 190x100 cm |
Elke materiaalsoort heeft bepaalde eigenschappen. Vaak worden deze ten onrechte gezien als mindere kwaliteit. Bij Vandentop vinden we het belangrij om je hier van tevoren over te informeren. Daarom lichten wij de belangrijkste eigenschappen hier toe. De volledige beschrijving vind je in productkaart onderaan de tekst.
Kleurverschillen
Ondanks dat composiet voorzien is van een speciale UV-filter, kunnen er in de eerste maanden na plaatsing lichte kleurverschillen optreden. Dit komt doordat er lignine in houtvezels aanwezig is dat tijdens de productie vrijkomt. Door de blootstelling aan UV-stralen ontstaat er een lichte verkleuring, waarbij een geel/groene of bruin/gele tint zichtbaar kan worden. Ook druipranden kunnen voorkomen, maar beide verdwijnen door regen. Dit kan versneld worden door composiet regelmatig af te spoelen met water. Vervolgens zal de kleur behouden blijven voor de rest van de levensduur.
Krassen
Het kan voorkomen dat er bijvoorbeeld door transport of bij het monteren krassen ontstaan op je aluminium materialen. Deze zijn bij te werken met een speciale lakstift, deze is op aanvraag beschikbaar.
| Productnaam | SKU | Prijs |
|---|
Deze composiet Velufence tuindeur wordt geleverd inclusief: