Zwart hout: het verschil tussen dompelen en spuiten
Zwarte planken voor bijvoorbeeld schuttingen kunnen gedompeld of gespoten zijn. De verschillen en ons advies leest u hier»
Lees meer
Maak je tuin stijlvol compleet met een stevige énonderhoudsarme composiet tuinpoort! Bijvoorbeeld in de kleur teak brown.
Deze schuttingdeur is gemaakt van composiet rabatdelen die vastgemaakt zijn in een stevig zwart aluminium frame. Het triple profiel van deze planken zorgt voor een moderne look die nèt even anders is dan standaard houten schuttingen. Kies je voor composiet? Dan is schilderen of beitsen niet nodig, af en toe schoonmaken is het enige onderhoud dat deze tuinpoort nodig heeft. Doordat de planken in elkaar vallen geniet je ook van volledige privacy: mensen kunnen niet tussen de deur door kijken. Ideaal dus!
Wist je dat je deze composiet tuindeur kunt combineren met het Velufence composiet tuinscherm met zwarte profielen en zwarte aluminium palen? Deze vind je hieronder bij de gerelateerde producten.
Deur en schutting in één lijn laten doorlopen
Ga je deze deur plaatsen in combinatie met een bijpassende schutting? Dan is ons advies om eerst de deur te plaatsen en daarna de schutting. Dit om de lijnen zo goed mogelijk door te laten lopen. Houdt er rekening mee dat dit niet altijd voor 100% lukt.
Kenmerken
| Zichtdichtheid | : geen doorkijk |
| Materiaal | : composiet |
| Kleur | : teak brown composiet rabatdelen met zwart aluminium frame |
| Gemiddelde levensduur | : 20 jaar |
| Kopmaat rabatdelen | : ca. 2,1x16 cm |
| Werkende breedte rabatdelen | : ca. 15 cm |
Onze tips:
| Materiaalsoort | Teak |
|---|---|
| Hoogte | 190 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Afmeting (HxB) | 190x100 cm |
| Privacy | Volledige privacy |
Elk materiaalsoort heeft bepaalde eigenschappen. Vaak worden deze ten onrechte gezien als mindere kwaliteit. Bij Vandentop vinden we het belangrijk u hier van tevoren over te informeren. Daarom lichten wij de belangrijkste eigenschappen hier toe. De volledige beschrijving vindt je in productkaart onderaan de tekst.
Kleurverschillen
Ondanks dat composiet voorzien is van een speciale UV-filter, kunnen er in de eerste maanden na plaatsing lichte kleurverschillen optreden. Dit komt doordat er lignine in houtvezels aanwezig is dat tijdens de productie vrijkomt. Door de blootstelling aan UV-stralen ontstaat er een lichte verkleuring, waarbij een geel/groene of bruin/gele tint zichtbaar kan worden. Ook druipranden kunnen voorkomen, maar beide verdwijnen door regen. Dit kan versneld worden door composiet regelmatig af te spoelen met water. Vervolgens zal de kleur behouden blijven voor de rest van de levensduur.
Krassen
Het kan voorkomen dat er bijvoorbeeld door transport of bij het monteren krassen ontstaan op je aluminium materialen. Deze zijn bij te werken met een speciale lakstift, deze is op aanvraag beschikbaar.
| Productnaam | SKU | Prijs |
|---|
Deze composiet Velufence tuindeur wordt geleverd inclusief: