Zwart hout: het verschil tussen dompelen en spuiten
Zwarte planken voor bijvoorbeeld schuttingen kunnen gedompeld of gespoten zijn. De verschillen en ons advies leest u hier»
Lees meer
Ben je op zoek naar een stevige en duurzame poort voor in jouw tuin? Kies dan voor onze composiet poortdeur. Deze poort is gemaakt van Duofuse composiet rabatdelen in de donkerbruine kleur wengé brown. De planken hebben een warme bruine tint en een lichte nerfstructuur, wat zorgt voor een chique uitstraling. Daarnaast zijn de rabatdelen omslotendoor een zwart aluminium frame. Dat zorgt voor extra stevigheid én een moderne touch.
Daarnaast kan de tuindeur gecombineerd worden met het bijpassende Velufence tuinscherm in de kleur wengé brown met zwarte aluminium profielen en palen. Deze vind je ook bij de gerelateerde producten hieronder.
Een voordeel van composiet en metaal is dat het bijna geen onderhoud nodig heeft en de levensduur is gemiddeld zo'n 20 jaar.
Deur en schutting in één lijn laten doorlopen
Ga je deze deur plaatsen in combinatie met een bijpassende schutting? Dan is ons advies om eerst de deur te plaatsen en daarna de schutting. Dit om de lijnen zo goed mogelijk door te laten lopen. Houdt er rekening mee dat dit niet altijd voor 100% lukt.
Plaatsen
Je plaatst deze tuindeur in combinatie met de zwarte aluminium palen die je stevig verankerd in snelbeton. Al het nodige hang- en sluitwerk wordt meegeleverd. Je hebt alleen nog schroeven nodig om de plaatduimen aan de aluminium palen te monteren. Gebruik hiervoor de zelftappende plaatschroeven, ook te vinden onderaan deze pagina.
Kenmerken
| Zichtdichtheid | : geen doorkijk |
| Materiaal | : composiet |
| Kleur | : wengé brown composiet rabatdelen met zwart aluminium frame |
| Gemiddelde levensduur | : 20 jaar |
| Kopmaat rabatdelen | : ca. 2,7x16 cm |
| Werkende breedte rabatdelen | : ca. 15 cm |
Onze tips:
| Materiaalsoort | Wenge Brown |
|---|---|
| Hoogte | 190 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Afmeting (HxB) | 190x100 cm |
| Privacy | Volledige privacy |
Elk materiaalsoort heeft bepaalde eigenschappen. Vaak worden deze ten onrechte gezien als mindere kwaliteit. Bij Vandentop vinden we het belangrijk je hier van tevoren over te informeren. Daarom lichten wij de belangrijkste eigenschappen hier toe. De volledige beschrijving vindt je in productkaart onderaan de tekst.
Kleurverschillen
Ondanks dat composiet voorzien is van een speciale UV-filter, kunnen er in de eerste maanden na plaatsing lichte kleurverschillen optreden. Dit komt doordat er lignine in houtvezels aanwezig is dat tijdens de productie vrijkomt. Door de blootstelling aan UV-stralen ontstaat er een lichte verkleuring, waarbij een geel/groene of bruin/gele tint zichtbaar kan worden. Ook druipranden kunnen voorkomen, maar beide verdwijnen door regen. Dit kan versneld worden door composiet regelmatig af te spoelen met water. Vervolgens zal de kleur behouden blijven voor de rest van de levensduur.
Krassen
Het kan voorkomen dat er bijvoorbeeld door transport of bij het monteren krassen ontstaan op je aluminium materialen. Deze zijn bij te werken met een speciale lakstift, deze is op aanvraag beschikbaar.
| Productnaam | SKU | Prijs |
|---|
Deze composiet Velufence tuindeur wordt geleverd inclusief: